Jdi na obsah Jdi na menu
 


JOJ připravuje další kanál TV Dobré ráno

7. 2. 2009

Informaci jako první přinesl web mediálne.sk. Mělo by se jednat o druhou doplňkovou stanici k mateřské TV JOJ. Informaci deníku SME potvrdil zdroj z televize. Název TV Dobré ráno je jedním z možných názvů pro případný nový kanál. Samotný název napovídá, že se televize zaměří na ranní programy.

"Registrácia značiek súvisí štandardne s pripravovanými, resp. zvažovanými projektmi. Viac informácii však v tejto chvíli poskytovať nebudeme," uvedla na dotaz deníku SME k registraci názvu mluvčí kanálů JOJ Tatiana Tóthová.

Registrace názvu u ÚPV je jedním z kroků, které souvisí s přípravou na spuštění nové stanice. Provozovatel ještě musí získat licenci od slovenské Rady pro vysílání a retransmisi (RVR). Do doby, než požádá o licenci, musí mít vyjasněno, jak se případný nový kanál bude jmenovat.

MAC TV již vedle celoplošné stanice TV JOJ provozuje tématický kanál JOJ Plus. Konkurenční TV Markíza zatím specializovaný program neprovozuje. Licenci k TV vysílání již získala pro program TV Doma. Názvem se nechala inspirovat v Rumunsku (TV Acasa). Program bude zaměřen na ženy.

obrázek k článku: JOJ připravuje další kanál - TV Dobré ráno

Zdroj:parabola.cz