Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky u Canal +

14. 2. 2009

Na Canal + je modulární formou předplacených karet. Máte na výběr z několika typů předplatného. Canal + Le Bouquet ohledech redakční linie přizpůsobené spotřebitelské návyky veřejnosti maghrebskou (ne u těch filmů, nad 18 let, atd.).

Jak to funguje?
Každá karta je platná v závislosti na zvolené předplatné. Vaše registrace je automaticky aktivována, jakmile si vložte předplacené karty ve vašem kompatibilním přijímačem. Můžete si vychutnat své programy v období vyznačené na mapě.

Přijímače, které bych měl použít?
CANAL + karty jsou bezpečné Viaccess karet, které jsou kompatibilní s přijímači, které tuto technologii implementovat (Stream systému přijímače jsou v podstatě kompatibilní, nabízíme také a 5 let záruku na naše přijímače)

Satelitní Co mám za cíl?
V kytici CANAL + je k dispozici na Badr-6 satelitní ARABSAT, umístěn na 26 stupňů východu.

Co jsou kanály nabízeny?
Jídelní lístek nabízí více než 25 kanálů včetně Canal +, Canal + Family, Canal + Cinéma, CinE Cinéma mrazení po těle, Cine Star Kino, France 2, France 3, Francie 5, Herní One, MTV, NRJ Hits, Stopové, Hudba M6 Hits , Thalassa Planet, Planet, Ushuaia, Historie, Piwi, Teletoon, INP, iTélé, Kuchyně TV, OLTV OM TV, Girondins de Bordeaux, Infosport. Studoval na výběr, který uspokojí mladé i staré.

Platnost karty?
Předplatné karty platí 6 měsíců do 6 měsíců od jeho aktivace a 01.01.2011. Tato karta nemůže být prodáno nebo zapne po 30/06/2010

Kde koupit tuto kartu?
Tato nabídka je dostupná na celém území alžírští můžete koupit kartu na kterémkoli prodejním místě specialista.

Brzy!
Nabídka se bude rozšiřovat v následujících měsících nabízí více kanálů a služeb

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář