Jdi na obsah Jdi na menu
 


Raduga TV zakoduje Illusion+ i Zoo Park 75°E

31. 5. 2009

Ruská Raduga platforma je k dispozici ze satelitní TV družice ABS 1 (75.0E) zakódovat dva kanály Illusion + a Zoo park. Kódování přenosu vstoupí v platnost dne 1. června. A na oficiálních stránkách obou stanic klub100.ru Odpočítávání již začalo.

Illusion +  představí zahraniční filmy všech druhů, jako komedie, dramata, filmy, akce a fantastické. ZOO Park je první ruský krmiv, zejména s důrazem na domácí zvířata, který věnuje 50% programování.

Obě stanice patří do 100 Club, se zbrusu novou Pay-TV trhu v Rusku, které vznikly fúzí Obsah unie a Lucembursko RTL skupiny. Portfolio Klub100 stále Detskiy děti a ruské filmy Russkiy Illusion.

Illusion + ZOO Park a do 1. června. bude k dispozici v FTA s TP. 2 (12.548 GHz, pol.. V, SR: 22000, FEC: 7 / 8) satelity ABS 1 (75.0E). Po uplynutí této doby předání bude kódován v systému Irdeto 2 pro platformu Raduga TV. Recepce v Polsku, a to zejména ve východní části země je možná s anténou 100 cm. Uvedl také, transpodér vhodný Detskiy a Russkiy Illusion, které jsou zakódovány.

Oficiálních internetových stránkách, a Illusion + Park Zoo. Na domovské stránce běží odpočítávání k zakódování oba kanály.

Zdroj:SATKurier.pl

(volně přeloženo upraveno)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář