Jdi na obsah Jdi na menu
 


SPI plánuje Action Box a Lady Box

19. 11. 2008

Filmová a distribuční společnost SPI International plánuje rozšířit svoje aktivity na území střední a východní Evropy. V plánu má rozšířit distribuci svých stávajících programů do dalších teritorií a spustit nové tématické programy.

Během prvního kvartálu roku 2009 bude podle Ivana Hronce, generálního manažera SPI International CE spuštěny filmové kanály Filmbox HD a Filmbox Extra v Rumunsku. Informaci přinesl magazín BroadbandTVNews. Obě stanice jsou již dostupné v České republice, na Slovensku, Polsku a Maďarsku. V Polsku provozuje SPI nejvíce stanic - celkem pět.

SPI připravuje pro první kvartál roku 2009 spuštění nových tématických stanic - kanál pro dospělé Erox, který se bude vysílat na všech trzích, kde SPI provozuje své programy. Kanál Erox se u české RRTV ucházel o licenci, kterou ale nezískal. SPI dále plánuje televize Action Box a Lady Box zaměřené na muže, resp. ženy. Obě tyto stanice budou nejprve dostupné v Polsku, následně v České republice a na Slovensku a v další fázi v Maďarsku a Rumunsku.

Programy SPI by se měly objevit v nových DTH platformách v dalších zemích - v Pobaltí, na Ukrajině a zemích bývalé Jugoslávie.

 

 

SPI INTERNATIONAL

  • mezinárodní filmová distribuční společnost se sídlem v New Yorku
  • pobočky v České republice, Maďarsku, Polsku a na Slovensku
  • filmu se věnuje od uvedení v kinech, přes video distribuci, až po jeho uplatnění v televizi
  • aktivně se podílí na produkci, koprodukci, financování a distribuci lokálních filmových a televizních projektů
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Online filmy

(Pepa, 13. 4. 2015 11:55)

Online filmy zde: http://www.kinotip.eu/