Jdi na obsah Jdi na menu
 


THEME-X udajně zkrachoval!

12. 7. 2010

Vážený zákazníci

Radi by sme Vás informovali, že s THEME-X TV vysílání  zastavila, protože jsou na mizině.

Mají  zájem vyměniť aktivní a nebo neaktivované THEME-X TV karty za SATISFACTION TV (SCT) 12 mesiacov TV 8channel alebo Redlight Elite 7channel 12 mesiacov za príplatok len 45 Euro vrátane DPH. plus preprava nákladov.

Procesu a náklady na výmenu:

1) Zaplatiť cez ThemeX TV karta swap v našom internetovom obchode (http://www.satshop.tv/ThemeX-TV-Card-Exchange).

2) Pošlite nám vašz starú kartu doporučenou poštou na adresu:
HD Satshop e.K.
Heidelberger st. 19
51065 Kolín nad Rýnom

3) Po obdržaní platby obratom zašleme novú kartu SATISFACTION (SCT) 12 mesiacov TV 8channel alebo Redlight Elite 7channel 12 mesiacov.

Všechny karty musí být zaslané zpět k nám, a náhrada doředu není možná?

 

(jedná se o překlad co jsem našel na internetu?)

vl zpráva

Jak jste se mohli v uplynulých dnech dočíst na některých českých a slovenských serverech, klienti vlastnící nefunkční karty Theme-X / SOS mohou požádat svého prodejce o výměnu karty za kartu SCT. Bohužel však musíme konstatovat, že mnohé servery přebírají mnohdy zcela neověřené a nepodložené informace z nejrůznějších zahraničních zdrojů, a vůbec už často nerozlišují, zdali se uvedené informace vztahují pouze k některé konkrétní zemi - např. Polsku, které je zcela specifickým trhem, anebo celé Evropy. Vzhledem k těmto zavádějícím informacím, které navíc obsahovaly chyby v překladu, a které byly tím pádem některými zákazníky v ČR a SR nesprávně pochopeny, jsme se přímo obrátili s žádostí o vyjádření na společnosti TYR Ltd., SCT Satisfaction TV, redakci polského časopisu SatKurier, a několik našich evropských partnerů s požadavkem dalšího upřesnění již dříve publikovaných informací týkající se výměny karet Theme-X / SOS v ČR.

 

  • Společnosti TYR Ltd. se výměna karet nikterak nedotýká a ani ji neiiniciovala.
  • Možnost výměny za karty SCT Satisfaction je výhradně obchodně-marketingovou dohodou několika největších evropských distributorů s touto italskou TV společností, která tak hodlá převzít část trhu po zkrachovalé firmě TYR ltd., dříve provozující Theme-X.
  • Dohoda s dalšími společnostmi jako Redlight a Red Hot TV byla iniciována naší společností výhradně ve spolupráci s našimi zahraničními partnery s cílem, abychom našim zákazníkům nabídli co největší nabídku a možnost volby karty.
  • Naše společnost žádné problémy s výměnami karet v České ani Slovenské republice nezaznamenala a rozhodně není pravdou, že nevíme jak postupovat. Byli jsme ve Střední Evropě zcela první, kdo průběžně informoval své zákazníky o vzniklé situaci, a také jsme  zatím jako jediní v ČR nabídli našim klientům zcela konkrétní řešení. Naši klienti nám začali své karty ihned zasílat poštou nebo přicházejí osobně, a oceňují, že si mohou vybrat z širší nabídky. Žádný problém jsme nezaregistrovali ani ve vztahu k naším velkoobchodním odběratelům. V této souvislosti chceme našim klientům za jejich pochopení, strpení a příkladnou součinnost při výměně poděkovat.  
  • Společnost SCT Satisfaction nám ve svém vyjádření jednoznačně potvrdila, že své karty na výměnu poskytují svým distributorům za zvýhodněné ceny, avšak rozhodně však popřela, že by někdy nabízela své karty bezplatně !
  • Nikdo samozřejmě nemůže bránit žádnému prodejci, aby postupoval při výměně karet podle vlastního uvážení. To, že se jedna jediná polská obchodní společnost rozhodla svým zákazníkům vyměnit karty bez doplatku, je výhradně jejím rozhodnutím a týká se pouze polského trhu. Jejich zdůvodnění, že nechce přijít o své věrné abonenty erotických programů je sice marketingově zajímavou proklamací, ale současně se nabízí otázka, zdali nemohou jejich věrní abonenti tímto způsobem nakonec přijít v době ekonomické krize o jejich takto vstřícnou firmu.....
  • S výjimkou Polska jsme se rovněž v žádné námi poptávané evropské zemi nesetkali s tím, že by někdo zákazníkům nabízel jako plnohodnotnou náhradu nové karty s nižším počtem stanic. 
  • Zákazníci ve všech evropských zemích si za novou kartu budou rovněž běžně doplácet. Není tedy pravdou, že zákazník musí obdržet novou, vyměněnou kartu, zcela bezplatně a že na to má dokonce nějaký právní nárok.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Theme-x

(janman, 13. 7. 2010 16:10)

Paket osmi erotických kanálů Theme-X, který byl dostupný ze satelitu Hot Bird 8 (13°E), byl k 1. červenci 2010 odpojen. Podle informací webu satkurier.pl vlastník TYR Ltd má velké finanční problémy a rozhodl se provoz služby Theme-X ukončit.

SatLink Communications, který provozuje transpondér využívaný Theme-X, neobdržel poplatky za pronájem transpondérové kapacity na satelitu a rozhodl se ukončit šíření programů paketu Theme-X.

Paket Theme-X se vysílal na satelitu Hot Bird 8 (13°E), freq. 11,470 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S/QPSK.

Klienti Theme-X si mohou vyměnit kartu za SCT (Satisfaction Channel TV). Je ale třeba kontaktovat prodejce, kde byla karta zakoupena.

Abonenti paketu 8 kanálů Theme X získají předplatné 8 stanic SCT. Klienti, kteří měli paket 4 kanálů Theme-X (SOS) budou mít přístup k pěti stanicím SCT.

Klient získá bezplatně přístup k programů SCT po dobu, kterou nevyčerpal u Theme-X.